Стартовая страница «АРКО-ПРОФИ»  Контактная информация
Телефоны горячей линии   050 302-21-50, 067 307-21-50, 073 307-21-50
Полезная информация

Как правильно выбрать ЦСО и избежать штрафов

Закон України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”

Стаття 14. Центри сервісного обслуговування зобов’язані:

1) проводити свою діяльність відповідно до Положення про порядок технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій;

На виконання цієї норми Закону випущена

Постанова КМУ від 12.05.2004р. № 601

Порядок технічного обслуговування та ремонту РРО.

49. Центри сервісного обслуговування не мають права вводити в експлуатацію, здійснювати технічне обслуговування та ремонт реєстраторів власного використання, реєстраторів виробників (постачальників), з якими центри сервісного обслуговування не уклали договори про технічне обслуговування та ремонт реєстраторів.

Наказом ДПА від 01.12.2000 р. затверджено

Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги)

3.1. ...ЦСО має право опломбовувати лише ті моделі (модифікації) РРО, з постачальниками яких ним укладені відповідні договори.

 

2. Порядок реєстрації РРО

2.5. ...Протягом п’яти робочих днів з моменту отримання довідки про резервування фіскального номера РРО. СПД повинен забезпечити переведення РРО у фіскальний режим роботи, занесення фіскального номера РРО до фіскальної пам’яті опломбування РРО в центрі сервісного обслуговування у відповідності до розділу 3 Порядку.

3.2. При опломбуванні РРО складається (або доповнюється) у двох примірниках довідка про опломбування реєстратора розрахункових операцій (додаток 5), один з яких надається СПД, а другий зберігається у ЦСО (в органі ДПС), що здійснив опломбування. У довідці обов’язково відображаються дані щодо відповідності конструкції та програмного забезпечення РРО до документації виробника.

При видачі Довідки про опломбування РРО центр сервісного обслуговування встановлює:

Конструкція та програмне забезпечення РРО відповідають модифікації, включеній до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій. Реєстратор розрахункових операцій працює у фіскальному режимі роботи.

Встановити зазначене має право тільки той ЦСО, який по договору з виробником на технічне обслуговування та ремонт отримав відповідні повноваження. У разі відсутності діючого договору з виробником на технічне обслуговування та ремонт реєстратора ЦСО не має права проводити експертизу реєстратора та видавати Довідку про опломбування.

Таким чином Довідка про опломбування РРО видана ЦСО що не має договору з виробником на технічне обслуговування та ремонт реєстратора не є дійсна, а значить реєстратор опломбовано з порушенням встановленого порядку.

До користувачів РРО які отримали таку довідку згідно Закону мають застосовуватись санкції.

Закон України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”

Стаття 3.Суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:

1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій.

Стаття 17. Двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян - у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій непереведеного у фіскальний режим роботи, незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку реєстратора розрахункових операцій.

 

В результаті кожен із користувачів реєстратор якого опломбований ЦСО, який не має договору з виробником на технічне обслуговування та ремонт реєстратора, порушує норму Закону і до нього можуть бути застосовані відповідні санкції. Незнання закону не звільняє від відповідальності.

Центр сервісного обслуговування, який видав не дійсну довідку про опломбування повинен відповідати за фальсифікацію документів, а також регресом по санкціях, які накладені на користувача реєстратора.

 

On-line помощь

 

По вопросам приобретения нашей продукции обращайтесь по телефонам (050)302-16-97, (050)302-21-50Amazon откроет первый магазин без касс и очередей.

.Наши партнёры

Резонанс________#

 

Картинки по запросу __________Результат пошуку зображень за запитом

 unisystem logo© 2009 ООО «АРКО-ПРОФИ»
Украина, 61002, г. Харьков, ул. Пушкинская, 43
050 302-21-50, 067 307-21-50, 073 307-21-50
Сайт создан в Студии Koritsa   разработка сайта